Oslavy narozenin a speciální akce

Oslavy narozenin

O čem to je?

Hledáte prostor pro uspořádání oslavy narozenin pro sebe nebo svého potomka s programem, na který nezapomenete? Chcete něco více než jen pronajmout prostor s trampolínami a prolézačkami? Pokud ano, čtěte dál :). Je-li oslavenec a jeho kamarádi alespoň trochu nakloněný barvám, bude se mu v ateliéru líbit. S rodičem a oslavencem předem konzultujeme téma oslavy, jak by měla probíhat, co by si účastníci měli odnést domů. Již jsme slavili na téma např.: jednorožci, indiáni, oblíbené zvíře, bláznivé zvíře, roboti, Smilling critters a další. Celý program trvá od 2 do zhruba 4 hodin (závisí především na věku účastníků). 

Pro koho?

Oslavujeme zhruba 5. narozeniny a vyšší v maximálním počtu 10 dětí (starších 5 let). Společně mohou v ateliéru pobýt i rodiče pozvaných, max. v součtu jednoho dospělého na jedno dítě (z prostorových důvodů). Dospěláci se do tvoření zapojit mohou a nemusí, je možné posedět a sledovat dění, případně si s kávou popovídat ve vedlejší místnosti. Rodiče oslavence jsou žádoucí :). 

V čem je prostor ateliéru jedinečný?

Útulný ateliér, který hýří barvami od podlahy po strop, přímo vybízí k tvoření. Nevadí, když se někde rozlije barva, upadne kousek dortu :). Tvořit můžeme na stěnách, stolech, malířských stojanech, podle potřeby a nálady. Prostor bude narozeninově vyzdobený, vlastní dekorace jsou též vítány. 

Jak to probíhá?

Nejprve stanovíme termín oslavy (nejčastěji pátek po 16. hodině nebo víkend po obědě, lze se ale domluvit individuálně), nechám prostor vymyslet oslavenci téma. Zhruba 14 dní před oslavou si jej odsouhlasíme a navrhnu možný program (co konkrétně budeme tvořit, malovat, vyrábět), několik dní před oslavou si potvrdíme finální počet účastníků. Zhruba 30 min před začátkem oslavy přijíždí rodiče, chystáme občerstvení, doladíme detaily. Pak již vítáme hosty, nasazujeme čepičky a pouštíme se do programu. V průběhu krájíme dort, předáváme dary, hrajeme hry, tančíme s barvou, zkrátka střídáme tvoření se zábavou tak, abychom odcházeli s hotovým dílem a úsměvem na rtu. 

Jak je to s občerstvením? 

Veškeré občerstvení je v režii rodičů. Mohu poskytnout základní nádobí (talíře, lžičky, sklenice, hrníčky), rychlovarnou konvici a kávovar Dolce Gusto. Vřele doporučuji jednorázové nádobí. 

Kolik to stojí?

Cena se odvíjí od počtu účastníků, tématu, výrobku, délce oslavy. Ke každé oslavě přistupuji zcela individuálně, každá akce vyžaduje přípravu, organizaci.

Akce pro 10 dětí malujících na plátno akrylem, řádících na stěně na obří formát s paletovým stolek,  v délce trvání 3 hodiny, včetně veškerého materiálu, vyjde na zhruba 4500 Kč. Při dohodnutí termínu požaduji nevratnou zálohu ve výši 2000 Kč. Pokud se stane, že je oslavenec nemocný, snažím se vyjít co nejvíce vstříc s termínem náhradním.

Pro poptávku volejte 602 181 097.

 

Speciální akce mimo ateliér, malování na obličej

O čem to je?

Hledáte pro vaši obecní, spolkovou, školkovou akci originální stanoviště či oblíbené malování na obličej? Vytvářím speciální tvořící dílnu podle tématu a povahy akce (např. pro den s IZS, Den pro ženy, Den pro maminky, Rodinné odpoledne, Těšíme se na prázdniny, akce ke dni dětí apod.). V duchu rozvoje kreativity nevozím polotovary k domalování atd.

Pro koho?

Obce, školky, mateřská centra, obecní spolky, tábory, příměstské tábory atd. 

Jak to probíhá?

Nejprve si zcela nezávazně zavoláme, vyjasníme představy, požadavky, termíny, rozpočet. Navrhnu možnou aktivitu a doladíme podrobnosti, časové rozmezí zajištění dílny. Na místě požaduji ze strany pořadatele ideálně místo kryté před sluncem a větrem (stan), přístup k vodě v docházkové vzdálenosti, stůl a židle (pivní set), možnost parkování v blízkosti. Na akci přijíždím s veškerým materiálem s minimálně půl hodinovým předstihem, místo opouštím v domluvený čas uklizené. 

Kolik to stojí?

Cena se odvíjí od očekávaného počtu účastníků, času, tématu a nároku na materiál. Jednoznačně preferuji s ohledem na účastníky akce financování paušálem ze strany organizátora. Zhruba lze počítat s částkou 1500 kč/hod, cestovné 7 Kč/km. 

Výjimku lze udělat u klasického malování na obličej, které lze hradit ze strany účastníků (80 Kč/obličej). 

Pro poptávku volejte 602 181 097.

 

Mgr. Marta Sojková, mba

IČ: 02146401

+420 602 181 097

sojkova.mar@seznam.cz

Vochov 3