Kurzy sebelíčení a péče o pleť

O čem to je?

Tak jako ráda předávám své zkušenosti, tipy a triky při práci s barvami na papír a plátno, stejně tak miluji zkrášlování obličeje. Již dlouhá léta jsem mimojiné také Nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay, nadšená uživatelka, spotřebitelka a příznivkyně filozofie této americké společnosti, jež je na trhu více než 60 let.  Poskytuji individuální poradenství péče o pleť, řešení neduhů tak, aby byl “podklad” skvěle připraven a dámy ráno nemusely trávit dlouhé chvíle “kytováním” nedostatků :). Neustále se v oblasti školím tak, abych byla v obraze co se aktuálních trendů týče a byla schopna kombinovat přípravky podle toho, aby byly ženě co nejužitečnější a neměla v koupelně něco, co vůbec nepotřebuje.

Pro koho?

Pro všechny ženy (a i muže), které se o svou pleť chtějí starat stejně tak jako o svoje vlasy nebo zuby. Pro ty, které se chtějí naučit jednoduché líčení, které zvládnou ráno během chvilky, vydrží až do večera a bude sedět jejich obličejovým proporcím, barevné typologii atd. Přijít může mladá slečna, která chce s péčí začít, jedinci s problematickou pletí, ženy s prvními vráskami či pigmentovými skvrnami i dámy v luxusním věku. Pracuji s klientkami individuálně či v malých skupinách kamarádek (do 4 žen)

Proč zrovna v ateliéru? Je možno přijet ke mně domů?

Tato služba je určená zvláště pro “běžnou” dámu, která např. prostředí nablýskaného kosmetického salonu není vlastní, necítí se v něm komfortně. Ateliér je útulný, domácký, příjemný, inspirativní. Pokud nemá dáma možnost se dostavit do ateliéru, jezdím ke klientkám domů nebo do práce. 

Jak to probíhá?

Nejprve s dámou vyhotovíme diagnostiku pleti, zmapujeme její zvyklosti v péči o pokožku, jaké přípravky aktuálně používá, co jí vyhovuje a co naopak nesedí, co by chtěla na své pleti vylepšit. Poté sestavím program z mnou ověřených přípravků tak, aby odpovídal těmto požadavkům. Žena má poté možnost vše vyzkoušet na vlastní kůži, včetně správného způsobu aplikace, pořadí atd. Pokud ji cokoli zaujme, má možnost si přípravky zakoupit a ve většině případů ihned odnést domů do vlastní koupelny. Poté následuje kontrolní telefonát či zpráva z mé strany, zda-li vše vyhovuje, je jasná aplikace. Pokud cokoli nesedí, má žena 100 % záruku spokojenosti, kdy přípravek vyměníme za vhodnější či je možnost peníze vrátit. Na další schůzce se věnujeme doplňkové a hlubší péči o pleť či již zmíněnému líčení, podle preferencí klientky. 

Kolik to stojí?

Tato služba je pro mé klienty zcela nezávazná a zdarma, včetně veškerého zákaznického servisu. Dámy mají možnost si jakýkoli přípravek u mě zakoupit, není to však podmínka pro využití poradenství. 

Pro svůj termín volejte 602 181 097.

 

Mgr. Marta Sojková, mba

IČ: 02146401

+420 602 181 097

sojkova.mar@seznam.cz

Vochov 3